News


Nowa dostawa!(22.05.2019)

Dotarla do nas kolejna dostawa wędek z popularnej srii Emotion, w tym nowy model Emotion 722-4 (długość 218 cm, moc 4lb, c.w. 0,5-5 g). Ponad to mamy świetne wiadomości dla wielbicieli multiplikatowór - testujemy kilka modeli castinowych z serii Emotion. Jak tylko dopracujemy szczegóły pojawią się w sprzedaży jako nowość na rok 2020. Jeśli chcecie aby nasz wędki pojawiły się również w Waszym sklepie - piszcie do nas - info@tsuri.pl.

Pełna oferta trafia do sklepów!(12.10.2017)

Przesyłka rozpakowana i wędki zaczynamy rozsyłać do sklepów wędkarskich! Na pewno już są w sklepach Głowatka w Krakowie oraz Przynęty Świata w Szczecinie. Wkrótce trafią również do innych dobrych sklepów wędkarskich. Jeśli chcecie aby pojawiły się również w Waszym sklepie - piszcie do nas - info@tsuri.pl.

Nowe modele wędek gotowe!(30.08.2017)

Blisko dwa sezony i dziesiątki godzin nad wodą. Wszystko po to aby stworzyć coś niezwykłego! Doskonałe walory użytkowe, wyróżniający design oraz najwyższa jakość wykonania - to właśnie cechuje wędki marki Tsuri.

Wędki z serii Emotion zostały stworzone z myślą o wędkarzach którzy szukają uniwersalnych wędek. Cechą wyróżniającą tą serię są łatwość rzutu nawet najlżejszymi przynętami oraz świetna praca podczas holu. Dzięki temu łowienie tymi kijami jest proste i sprawi dużą przyjemność zarówno zaawansowanym jak i początkującym wędkarzom. Dodatkowym atutem tej serii jest umiarkowana cena przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.
W skład serii Emotion wchodzi 9 modeli:
- długość 198 cm, linka 4lb, ciężar wyrzutowy 0-5g, akcja typu fast
- długość 198 cm, linka 6lb, ciężar wyrzutowy 0,5-7g, akcja typu fast
- długość 198 cm, linka 8lb, ciężar wyrzutowy 1,5-10g, akcja typu fast
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- długość 218 cm, linka 6lb, ciężar wyrzutowy 0,5-7g, akcja typu fast
- długość 218 cm, linka 8lb, ciężar wyrzutowy 1,5-10g, akcja typu fast
- długość 218 cm, linka 10lb, ciężar wyrzutowy 2-15g, akcja typu fast
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- długość 240 cm, linka 8lb, ciężar wyrzutowy 2,5-10g, akcja typu fast
- długość 240 cm, linka 10lb, ciężar wyrzutowy 4-15g, akcja typu fast
- długość 240 cm, linka 12lb, ciężar wyrzutowy 6-20g, akcja typu fast

Seria Zander Thrill powstała z myślą o łowcach sandaczy. Świetny wygląd wędek idzie w parze z ich niesamowitą czułością, mocą niezbędną do zacięcia ryby i progresywnym ugięciem podczas holu. Takie połączenie sprawia, że każde, nawet najdelikatniejsze branie sandacza przyprawi wędkarza o prawdziwy dreszczyk emocji. Całości dopełnia wygodny i pewny, nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych, uchwyt. Seria składa się z trzech modeli:
- długość 198 cm, linka 10lb, ciężar wyrzutowy 4-20g, akcja typu extra fast
- długość 198 cm, linka 12lb, ciężar wyrzutowy 5-25g, akcja typu extra fast
- długość 198 cm, linka 17lb, ciężar wyrzutowy 10-40g, akcja typu extra fast


Ponad to świetna pstrągowa seria Tsuri Trout Passion powiększy się o nowy model: - długość 218 cm, linka 6lb, ciężar wyrzutowy 0,5-7g, akcja typu regular fast.
Ponieważ model ten został stworzony aby łowić pstrągi na małe i lekkie przynęty, w przeciwieństwie do pozostałych wędek z tej serii, wyposażony został w dzieloną rękojeść. Dzięki temu zmniejszył się waga wędki i wygodnie można nią operować nawet jedną ręką.

Tsuri Emotion


Tsuri Zander Thrill


Tsuri Trout Passion
Nowe modele wędek gotowe!(22.08.2017)

Nowe modele wędęk już gotowe. W ciągu trzech tygodni powinny być już w sprzedaży. Szukajcie w dobrych sklepach wędkarskich! Dostępnych będzie kilkanaście nowych modeli zarówno z obecnej już na rynku serii Trout Passion, jak i z oczekiwanych snowych serri Emotion i Zander Thrill. Szczegóły już wkrótce.Rybomania Poznań (23.02.2017

Dziękujemy wszytskim którzy nas odwiedzili podczas targów Rybomania w Poznaniu. Ogromnie nam miło, że nasze wędki tak się Wam spodobały! Z pewnością zmotywuje nas to do dalszej wytężonej pracy nad kolejnymi ciekawymi projektami. Odpowiadając na liczne pytania najnowsza seria wędek powinna być dostępna na przełomie maja i czerwca. Odwiedzajcie naszą stronę - regularnie będą pojawiać się aktualności.
Rybomania Poznań (20.01.2017

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Rybomani w Poznaniu. Nasze produkty będą prezentowane na stoisku marki Fish Arrow.Tsuri Trout Passion 6lb - prace zakończone (10.01.2017)

Prace nad nową wędką w rodzinie Trout Passion zakończone! Zapraszamy do oglądnięcia filmu powstałęgo podczas prac nad tym modelem wędki. See video >>
Więcej informacji na temat kijka znajdziecie tutaj >>