Tsuri Emotion

Wędki z serii Emotion zostały stworzone z myślą o wędkarzach początkujących oraz średnio zaawansowanych, którzy szukają uniwersalnych wędek. Cechą wyróżniającą tą serię są łatwość rzutu nawet najlżejszymi przynętami oraz świetna praca podczas holu. Dzięki temu łowienie tymi kijami jest proste i sprawi dużą przyjemność zarówno zaawansowanym jak i początkującym wędkarzom.
Wędki powstały z przeznaczeniem na takie ryby jak okonie, pstrągi, jazie, klenie oraz bolenie.
W ugięciu wędki z serii Emotion są bardzo zbliżone do wędek z naszej najwyższej serii – Passion. Są jednak od nich nieco „miększe” oraz wolniejsze. Dzięki temu łatwiej jest nimi rzucić lekką przynętą oraz „wybaczają” więcej błędów podczas holu ryb.

Wyjątkowy uchwyt Fuji TVS z grafitowym insertem, w który wyposażone są wędki serii Emotion, zapewnia wygodny i pewny chwyt oraz wysoką czułość. Jest ot również jednym z najlżejszych uchwytów. Ponieważ jednocześnie zastosowaliśmy lekkie przelotki LTS firmy Sea Guide z serii HERO HI-Grade, a blanki są polerowane (nie lakierowane) udało nam się stworzyć wędki o wadze poniżej 100 g nawet przy długości 218 cm, co jest rzadkością w tym segmencie cenowym.

Jak wszystkie wędki marki Tsuri cechują się wyjątkowym wykonaniem oraz wysoką jakością.

Wysokiej jakości pokrowiec gratis.

Ugięcie oraz pracę wędek z serii Emotion możecie zobaczyć na filmie poniżej:Najlżejsza z serii Emotion - EMS 662-4 4lb świetnie spisuje się podczas łowiena okoni. Bez problemu poradzi sobie również ze szczupakowym przyłowem - zobaczcie film:

Tsuri Emotion (by Crony)


Wędki akcesoria Odzież akcesoria akcesoria
PARAMETRY WĘDEK:
Tabel_EMOTION